top of page

בוגרי ובוגרות המסלול להכשרת מנחים ב'תקשורת מקדמת' במכללת סמינר הקיבוצים.

אמנון האס
אמנון האס

צלם במאי עורך למעלה מעשור, מתמחה בקולנוע תיעודי אבל מצלם גם פרסומות, טלויזיה וקליפים ושאר עבודות וידאו מאתגרות. בוגר החוג לקולנוע וטלויזיה באוניברסיטת תל אביב. נשוי למור ואב לליה, וליסקי הכלבלב. מאמין שהחיים הם סרט אחד גדול ואנחנו הצלמים, הבימאים והעורכים. צריך רק להתבונן וללכוד את הרגעים הקסומים.

press to zoom
ברברה אנדרס
ברברה אנדרס

אני ילידת שוויץ והגעתי אחרי לימודי גיל הרך לישראל, כאן עבדתי במגוון תפקידים מטעם משרד החינוך. ניהלתי את "בית בטבע" - מרכז העשרה לחינוך סביבתי לגיל הרך מטעם משרד החינוך ועיריית תל אביב. במסגרת של בית בטבע רכזתי השתלמויות בתחום של החינוך סביבתי עבור גננות וסייעות לקראת הסמכות לגנים ירוקים ובשעות אחר הצהרים עבדתי עם קבוצות הורים וילדים בתחום של הדרכת הורים, פעילות עם הורים וילדי גן כגון עשייה קולנועית, תיאטרון, בישול ופעילות סביבתית. עבדתי במטה של משרד החינוך, פיתחתי תכניות בתחום החינוך הסביבתי, לי

press to zoom
כנרת אסולין
כנרת אסולין

בעלת תעודת הנדסאית ותואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה במכללה האקדמית ספיר, עוסקת בהוראת והדרכת קולנוע ואנימציה בבתי ספר יסודיים, תיכונים ומרכזי מחוננים.

press to zoom
אופיר שטיינבאום
אופיר שטיינבאום

מפיק ובמאי סרטים בחברת אומן הפקות תוכן. עוסק במיזמי תוכן והדרכה עבור משרד החינוך וגופי הסברה בישראל. בעבר היה מרכז מגמת תקשורת מעשית בתיכון "יגאל אלון" בהוד השרון. ניהל סדנאות של צוותים בחינוך המיוחד. נשוי לאריאלה ואבא לחמישה ילדים.

press to zoom
דניאלה אלקון חורי
דניאלה אלקון חורי

בעלת תואר M.A בחינוך בתחום ניהול ופיתוח תכניות לימודים ומנהל. עם ניסיון רב במערכות חינוך שונות ועם גילאים שונים, מנחה, מדריכה, מטפלת הוליסטית, בעלת הכשרה בפסיכותרפיה, דמיון מודרך ו- NLP, רייקי וקינסיולוגיה חינוכית. מתגוררת ברמת-ישי יחד עם משפחתה.

press to zoom
עיסא עייאט
עיסא עייאט

מ2006 התנדבתי בבתי ספר בגרמניה, הייתי נותן הרצאות לילדים מעל יסודי בכל מיני תחומים במתמטיקה ואנגלית כולל עיצוב רגשי וקואוצ'ינג. בהמשך נהייתי מרצה לחברה הערבית. כשחזרתי ארצה היתה לי תוכנית טלוויזיה שמתקיימת עד היום בערוץ הערבי והיא עוסקת גם בתחום ההעצמה ועם אנשי חינוך. עבדתי מ2009 ועד היום בכל מיני עיריות בחברה הערבית

press to zoom
יפה שטיין
יפה שטיין

, אמא לשלושה ילדים וסבתא. אשת חינוך ופעילה סביבתית מעל ל 38 שנים. בעלת תואר שני במנהל החינוך. מנהלת בית ספר בעבר. יזמה ובנתה תוכניות חינוך עירוניות. בנוסף בוגרת לימודי עיצוב פנים בטכניון ומשלבת בין עולם העיצוב לעולם החינוך. החינוך והקיימות הם נר לרגליה והאג'נדה הירוקה היא דרך חייה. לאורך כל השנים התנדבה ועבדה עם נוער בסיכון. אני מאמין: האתגר הגלובלי הוא קיימות ואת זה ניתן לעשות בעזרת תקשורת בינאישית ושיח אישי לקידום והעצמת חוזקות אישיות וכישורים חברתיים.

press to zoom
איתי פלר
איתי פלר

צלם ועורך וידאו, בוגר החוג לקולנוע וטלויזיה באוניברסיטת תל אביב. ניסיון של כמה שנים בעולם הפוסט של הטלויזיה, הפקת תכניות יומיות, וסרטים דוקומנטריים. מפיק הרצאות מקוונות באוניברסיטת תל אביב.

press to zoom
טל לוי
טל לוי

נשואה ואמא לשניים. בוגרת לימודי תעודה פסיכו אסטרולוגיה וטיפול דרך מפות לידה.

press to zoom
נתי אדלר
נתי אדלר

במאי פעיל, מאז שסיימתי ללמוד קולנוע באוניברסיטת תל אביב, בשנת 1994, אני עושה בעיקר סרטים וסדרות דקומנטאריות. נשוי לענת ואבא של יסמין ובן. בין הסרטים שעשיתי "הכובעים של ירושלים", "אלוהים ואני", וסדרות תעודה על זוגיות ומשפחה: "הבטחנו זה לזו" עם קובי מידן, ו"בטבעת זו" עם גלית גוטמן. בתחילת דרכי כתבתי וביימתי גם סרטי עלילה, כמו "בוצ'אצ'י" - שעדיין מוקרן במסגרות חינוך שונות. מדריך סדנאות "לפיתוח פרוייקט דוקומנטארי" עם יוצרים בתחילת דרכם.

press to zoom

בוגרת תולדות האמנות ובעלת תעודת הוראה והנחיתי מספר שנים קבוצות נשים לשיפור מיומנויות השיחה באנגלית. בנוסף לכך, אני עובדת בחברת ג'נראל אלקטריק, מתגוררת עם בן זוגי בקרית טבעון ואמא לשתי בנות בוגרות. פרוייקט שאני גאה בו במיוחד היה מסע תיעוד של מקימי קיבוץ שמרת שהיה עבורנו חוויה מטלטלת ושיעור לחיים.

press to zoom
יפתח בלייכר
יפתח בלייכר

בוגר מגמת קולנוע בספיר, איש ארט בעיקר בהפקות קולנוע וטלויזיה, עורך וידאו, טבח ונגר.

press to zoom

עיתונאית ובימאית. ביימה את הסרט "יתומים" עבור yes דוקו 2014. עבדה כתסריטאית ותחקירנית בטלוויזיה ועיתונאית בעיתונים שונים בהם "מעריב" ו"מאקו".

press to zoom
עופר הררי
עופר הררי

בוגר מגמת הקולנוע ב"בית-צבי". צלם קולנוע וטלוויזיה (בין עבודותיו: איים אבודים, אהבה קולומביאנית, מרחק נגיעה, הבורר, אבודים באפריקה ועוד). מלמד צילום קולנוע וטלוויזיה במכללת ספיר.

press to zoom
נעמה ליס
נעמה ליס

בוגרת החוג לקולנוע באוניברסיטת ת"א ובעלת ניסיון עשיר בעבודה כמפיקה בטלוויזיה. בשנים האחרונות פניתי לתחום החברתי, עבדתי עם נוער בסיכון וכיום עובדת עם הקהילה הזרה בדרום ת"א.

press to zoom
עדי אשד
עדי אשד

אני מורה דרך ומנחה קבוצות בתקשורת מקדמת. אני מאמין שלמידה חוויתית מעוררת את כוחות הריפוי הטבעיים הטמונים בכל אדם. טבע וחיבור אנושי הם המטפל הטוב ביותר ועלינו ללמוד ליצור את המרחב המתאים לכל אחד ואחת. בהדרכת טיולים של אוכלוסיות מיוחדות ובכלל,אני משתמש במתודה של תקשורת מקדמת ומרגיש כיצד החיבור תורם להשגת המטרה.

press to zoom
חן קליין
חן קליין

אומנית, ויוצרת. בוגרת בית הספר לקשורת באריאל. מורה לקולנוע ויוצרת מתחומים מגוונים.

press to zoom
בועז דבי
בועז דבי

4 שנים לימודי בימוי והוראת תיאטרון בסמינר הקיבוצים ועוד 5 שנים במסלול המלא בסם שפיגל. במקביל לימדתי סדנאות תיאטרון לחיילים ועבדתי עם נוער בסיכון וכתבתי כמה הצגות שקיבלו תהודה וכמה תסריטים לא רעים בעיני שחלקם ביימתי וחלקם אני מתעתד לביים. אני מוצא שהשילוב הזה בין הוראה לבין יצירה מאזן את עצמו בסופו של דבר. הוא מאפשר לי לא לקפוץ מעל הפופיק ובעיקר להיות בקשר נושם עם העולם שמעבר לכתלי הדראפט. להיות בתוך המירוץ מצד אחד ומצד שני להיות במקום שהוא יותר מתבונן ומאפשר. אני מנסה ליישם את מה

press to zoom
נוראן גנאים
נוראן גנאים

נשואה ואימא לארבעה, גרה בבאקה אלגרביה. תואר ראשון B.ED בגיל הרך ושפה ערבית, עובדת בבתי ספר וגני ילדים. בוגרת תוכנית תקשורת מקדמת, מנחה סדנאות עם תלמידים בתיכונים שונים ומעבירה השתלמויות מורים.

press to zoom
חגי דקל
חגי דקל

צלם וידאו של חדשות, דוקומנטרי, קליפים, סרטוני תדמית ולייף סטייל עם נסיון של מעל עשר שנים. בוגר "כותרת" בית ספר לעיתונאות מגמת טלויזיה. נשוי באושר ומתפוצץ מגאווה משני בנים אינדיאנים שמגלים בעצמם כישרון צילום לא מבוטל. חובב צלילה, נופש וצילום. הרבה מאוד צילום.

press to zoom
שיראל פישפדר שער
שיראל פישפדר שער

נשואה לאיתמר, מדריכה קבוצות נוער בטיולים ומסעות. שנתיים שירות בהדרכת טיולים ומסעות באזור הנגב והמדבר לתיכונים, שנה עבודה בתחום הטיולים כעצמאית ומטעם חברות, בשילוב עבודה בסדנאות מטעם עמותת "עם ישראל אחד" בתיכונים. ניהול פנימייה באולפנה מוזיקלית "שירת הים" וקורס צילום של גליץ.

press to zoom
גיא ברסלר
גיא ברסלר

מורה להיסטוריה ולאזרחות בתיכון משנת 2006, מלמד לבגרות תלמידים בכל הרמות. חינך כיתות במשך 4 שנים. בשנים האחרונות עוסק רבות בתחום הטכנולוגיות החינוכיות, בפיתוח ובהטמעת כלים טכנולוגיים בבית הספר ובמערכת החינוך בכלל.

press to zoom
יונה גברעם
יונה גברעם

בוגרת התוכנית לתקשורת מקדמת ומנחה בתוכנית בבית אקשטיין רמת גן (תשפ"ב). בעלת תואר שני במנהל חינוך. בעלת ותק של 30 שנה במערכת החינוך בכיתות חינוך רגיל ובחינוך מיוחד. כיהנה כמנהלת בית ספר יסודי "יסוד המעלה" בראשון לציון. תחומי התמחות: מדעים ושפה. עד לפרישתה כמנהלת בית ספר, הובילה תוכניות חברתיות בבית הספר, ביניהם תחנת רדיו בית ספרית, שילבה כיתות של ילדים על רצף אוטיסטי בחינוך רגיל והנהיגה ייחודיות בית ספרית של תקשורת ושפה.

press to zoom
יואל קוסקס
יואל קוסקס

בעל תואר ראשון במכניקה ותואר שני בהנדסת אווירונאוטיקה. צלם סטילס (מלמד צילום וגם מצלם אירועים ואמנות).

press to zoom
אביטל שלו
אביטל שלו

בעלת תואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה מאוניברסיטת UCLA בארה"ב. עבדה במשך שנים בלוס-אנג'לס כמפיקת פוסט בתעשיית הקולנוע האמריקאי. לאחר חזרתה לארץ, עבדה בשידורי קשת ועזרה בהקמת קשת אינטרנשיונל.

press to zoom
עומר קנדל
עומר קנדל

אוהב אנשים, להקשיב, אוהב לצחוק, לעזור לאנשים

press to zoom
רוני בן אריה
רוני בן אריה

פסיכולוגית ופסיכותרפיסטית, מומחית לנוער וצעירים בסיכון, בעיקר סביב בעיות אלימות והתמכרויות. נעובדת בשרות הציבורי ברחובות ובקליניקה פרטית בגבעת ברנר. מטפלת קבוצתית בגישת דינאמית, ובוגרת התכנית לתקשורת מקדמת מ-2016, מנחה קבוצות בתכנית ברחובות.

press to zoom
קובי סוזאץ
קובי סוזאץ

נשוי באושר לקרן, אבא גאה של איתי, בר וטל. מגיע מתחום הלוגיסטיקה וניהול עסקים עצמאיים . לאחר שנים רבות בעשייה בחרתי לבצע שינוי בחיי בתחום המקצועי. התחברתי לתחום הנחייה ותקשורת מקדמת, תחום שבו אוכל להעניק מעצמי לחברה ובעשייה זו אוכל גם להגשים את עצמי. "מה שעשינו למען עצמנו בלבד, מת אתנו. מה שעשינו למען אחרים ולמען העולם - חי לנצח." (אלברט פוק).

press to zoom
ויקי אגמון
ויקי אגמון

נשואה ואמא לארבעה ילדים בוגרים, מורה ורכזת תקשוב מנהלת מרכז החדשנות בבית הספר יסודי "קיסריה" מעל 8 שנים בתפקיד ניהולי בתחום החינוך הבלתי פורמאלי, בוגרת תקשורת מקדמת 2022, מנחה קבוצות "תקשורת מקדמת" בכיתת חינוך מיוחד יסודי "קיסריה"

press to zoom
יהל מהלול
יהל מהלול

כבר 10 שנים עוסקת בתחום החינוך הבלתי פורמאלי עם אוכלוסיות קצה. למדתי תואר בחינוך מיוחד בשילוב אומניות ובוגרת לימודי תקשורת מקדמת מאמינה במפגש עם אנשים דרך המצלמה שמעניק חוויה מעצימה ובתהליך נכון מתקנת לב

press to zoom
יניב לוי
יניב לוי

סיים לימודי סאונד במחלקה להנדסת קול מכללת כינרת 2010. מקליט קול לטלוויזיה וקולנוע. מתחזק אהבה ישנה כדי-ג׳י וחוטא מידי פעם בעבודת עץ. מתעניין באנשים ובמה שמניע אותם ושואף לעשייה עם תוכן.

press to zoom
אורי זהבי
אורי זהבי

בוגר יחידת הסרטה של חיל המודעין. בעל ניסיון של עשרות שנים בהפקות טלוויזיה וקולנוע כעוזר צלם וצלם.

press to zoom
נורית מלכין
נורית מלכין

במאית, עורכת וידאו ויוצרת עצמאית בתחום התוכן (אוצרות, וניהול אומנותי עבור מיזמים ומוסדות תרבות ולימוד). בין שאר הדברים עוסקת מזה שש שנים בקידום חברתי קהילתי באמצעות קולנוע. עבדתי במשך כמה שנים עם הקהילה האתיופית במסגרת מרכזי העשרה לאומנות בנתניה. השכלה: בעבר עו"ד (התמחות פלילית), בשנים האחרונות השלמתי לימודי תואר שני בבימוי והפקה באוניברסיטת תל אביב.

press to zoom
פביאן פיטוסי
פביאן פיטוסי

יליד פריז. בוגר לימודי קולנוע באוניברסיטת פריז. מהיוצרים המובילים בתחום הווידאו – ארט בישראל כבר 15 שנים. שחקן יוצר וחבר קבע בתאטרון האלטרנטיבי בשלומי. עבודותיו הוצגו בתערוכות קבוצתיות ותערוכות יחיד רבות, ביניהן: גלריה אום אל פאחם, גלריה לאמנות עין–הוד, מוזיאון חיפה ועוד. מנחה קבוצות ויוצרים בלימודי קולנוע ווידאו-ארט

press to zoom
רונית אלמוג
רונית אלמוג

אם לשלושה ילדים סבתא לשישה נכדים. מורה לחינוך מיוחד 36 שנה בכיתות מקדמות בחטיבת ביניים. בוגרת מכללת רידמן במגמת "איזון גוף ונפש".

press to zoom
עופרי שחק
עופרי שחק

ממושב תל מונד. עורך סרטים במקצועו. בעל נסיון ב'תקשורת מקדמת' עם קבוצות נוער בסיכון בין היתר בבית ספר ברנקו וייס סדנאות בפרדס חנה, ובמועדון נוער בשושנת העמקים. מזה כשנתיים מתנדב במועדון 'הפוך על הפוך' של עמותת "עלם" בנתניה עם נוער רב תרבותי ובניידת הלילה של העמותה, בפעילות שמטרתה להעצים את בני הנוער.

press to zoom
שרה ברסלע
שרה ברסלע

בוגרת המח' לעיצוב גרפי במכללת אמונה, בית ספר לתקשורת "כותרת" אונ' ת"א. עבדתי כעורכת ומפיקה ברדיו קול חי ושיתופי פעולה עם גל"צ. ועדיין עובדת בתפקידי הפקה במסגרות מגוונות. כתבתי והנחתי תוכניות הדרכה בנושאי יהדות, בשילוב אומנויות וקולנוע. מורה לקולנוע במסגרות שונות.

press to zoom
רויטל גולדמן
רויטל גולדמן

מורה לחינוך מיוחד מזה 30 שנה. עובדת בעיקר עם בני נוער עם בעיות רגשיות ולקויות למידה. " למדתי תקשורת מקדמת וגיליתי את האפשרויות הנפלאות הגלומות בכלי בעבודה עם הילדים. היכולת להביא את עולמם בצורה עקיפה ולא מאיימת ולעבור בעזרת המצלמה תהליכים מרגשים". בעלת ניסיון בהנחיית 'תקשורת מקדמת' במחלקה הסגורה בבית חולים נהריה, בפנימייה בנווה עמיאל ובבית ספר קישון רמת דוד.

press to zoom
עמי גיאת
עמי גיאת

גדלתי בישוב שילה, שם קנינו בית בו גדלים ששת ילדנו. אני משתדל לצאת עם ילדיי לטיולים באיזור הישוב כחלק חשוב בבניית זהות מקום. בזמני הפנוי אני אוהב להתעמק בהסטוריה מדינית , לטייל, לשחק כדורגל ולנסות לזהות פרחים וציפורים שפגשתי בדרך. בעבר הדרכתי בחוגי סיור של החברה להגנת הטבע ונראה לי ששם החל החיבור שלי בין ידיעת ואהבת ארץ לבין הדרכה והוראה. רכז נוער בישוב ועובר עם הנערים תהליכי חיברות רבים והטמעת ערכים. מורה לשל"ח ורכז טיולים באולפנת עפרה. מתוקף תפקידי כמורה של"ח הדרכתי פעמים רבות בקורס משצי"ם (מדר

press to zoom
מיכל כרמל
מיכל כרמל

יוצרת בתחום הטלוויזיה מזה עשור, ועורכת ואחראית תוכן והפקה בערוץ 10 מזה 5 שנים. עסקה בפיתוח וריכוז תכניות חינוכיות להכשרת שליחים ובהדרכה בפועל במסגרת הסוכנות היהודית. בעלת תואר ראשון בתקשורת וניהול מהמכללה למנהל, למדה כתיבה ומשחק, בעלת טור קבוע באתר נענע. נשואה לבני ואמא לאמה וגבי,

press to zoom
צביקה שי
צביקה שי

נשוי+ 5. בוגר ישיבת הסדר ושירות קרבי בחיל שריון. בעל תואר ראשון במשפטים, עסק בעריכת דין במשך ג- 3 שנים. לאחר מכן עשה הסבה מקצועית להוראה ומזה כשש שנים מלמד במרכז נוער ברמלה, נוער בסיכון. מחנך ומורה לתנ"ך.

press to zoom
יעלה טרגנו- ענברי
יעלה טרגנו- ענברי

נשואה ואמא ל- 3 בנים. עורכת סאונד ומעצבת פסקול לסדרות טלוויזיה וסרטים מזה כ-15 שנה. בעלת תואר ראשון במדעי החברה ותקשורת מהואניברסיטה הפתוחה.

press to zoom
דוד טל בנין
דוד טל בנין

נשוי, אב לחמישה ילדים. עבדתי במשך תשע שנים כגנן בגן ילדים לגילאי 3 וכן העברתי חוג תאטרון לילדים ונוער חרדי בסיכון .

press to zoom
שרה מונסונגו
שרה מונסונגו

מורה ומחנכת, בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד מסמינר הקיבוצים.

press to zoom
דן ארליכמן
דן ארליכמן

נשוי ואב לשלושה. יליד ברית המועצות. למדתי בבית ספר למשחק של יורם לוינשטיין ולהפעיל תאטרון בובות לפרנסתי. למדתי בימוי קהילתי אצל פיטר האריס. לימדתי משחק בבתי ספר יסודיים ותיכוניים. כמו כן עבדתי בעמותות שונות באק"ים, ולבב - עמותה לנפגעי נפש. לאורך שנים רבות עבדתי בלה"ב - עמותה לקידום הערכים בחברה,כמנחה דרמה בפרויקטיים :"סרטים מהחיים" ו"קולנוער". בשנים האחרונות מלמד יוגה במסגרות שונות לאוכלוסיות מגוונות. מזה 4 שנים מלמד בכפר איזון - כפר לצעירים ותרמילאים במשבר. בשנה האחרונה עובד בבית ספר "ת

press to zoom
ליזה דולף ברכה
ליזה דולף ברכה

אמא לשניים. עד שהתחלתי את לימודי תקשורת מקדמת עבדתי 8 שנים בתיכון פרטי, שקלט תלמידים שנשרו מהמסגרות הפורמליות, אדמינית ואחראית על נושא הבגרויות והתאמות. בנוסף לכך נתתי שיעורי יצירה ופנאי בבית הספר. בעברי למדתי עיצוב אופנה ועבדתי כפרילנסרית. חיפשתי שילוב שיגע בין שתי האהבות שלי - אומנות וילדים ואין ספק שהגעתי למקום הנכון ופיניתי את עצמי לעשייה בתקשורת מקדמת. אני מאמינה שמעבר ללמידה והידע העיוני בבית הספר חשוב לפתח ולקדם את רגשותיהם האישיים החברתיים והערכיים של הילדים.

press to zoom
דוד גרבר
דוד גרבר

למד קולנוע ותיאטרון בארגנטינה, ולימד מקצועות אלו בבתי ספר, אוניברסיטאות ועוד. שיחק בתאטרון ובסרטי קולנוע, וביים הצגות וסרטים. מעביר סדנאות תיאטרון ב"כפר נהר הירדן" לילדים עם מוגבלויות (לקויי שמיעה, נגמלים מסמים ועוד).

press to zoom
שירי מור
שירי מור

אמא למיקה , תלמידת כיתה ח'. נולדתי בקיבוץ האון (ליד הכנרת), גדלתי בנתניה. את התואר השני סיימתי במכללת לוינסקי, בהגשת יחידת הוראה בנושא שיוויון ומגדר. אימנתי תקופה קצרה נשים בצמתי חיים. אני נהנית להשתלם מפעם לפעם בסדנאות קואצ'ינג למיניהן. כיום, אני מחנכת כיתה ו', ורכזת שפה, זאת השנה השלישית.

press to zoom
ירון אריה
ירון אריה

לימודי עיצוב תפאורה ותלבושות ניסיון רב כמעצב תלבושות לסרטי קולנוע וטלוויזיה עם תעודת הוראה לתאטרון

press to zoom
יראת שמחון
יראת שמחון

מסיימת בימים אלו תואר ראשון בחינוך מיוחד ותקשורת. בשנתיים האחרונות אני עובדת בהוסטל שיקומי לנערות בסיכון, התחלתי כמדריכה ובשנה האחרונה אני רכזת.

press to zoom
יפתח אלרן
יפתח אלרן

צלם טלוויזיה וקולנוע. למד קולנוע ב'קמרה אובסקורה' במחלקת צילום ובימוי. משנת 2001 עוסק בצילום מקצועי.

press to zoom
מיכל סלע
מיכל סלע

אמא לטבת. שחקנית, ליצנית רפואית, מעבירה חוגי דרמה תרפיה מעל 15 שנה לכל האוכלוסיות ולכל הגילאים. בוגרת מצטיינת בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין. הופיעה בסדרת הטלוויזיה ''שמש'', ערוץ הילדים, בתיאטרון חיפה, תיאטרון ילדים ונוער. למדה דמיון מודרך וניתוח התנהגות בווינגייט.

press to zoom
אהרון פילבר
אהרון פילבר

בן 53 מחנך בישיבה התיכונית קרני שומרון 27 שנים נשוי + 7 + 13 נכדים

press to zoom

נשואה ואמא לארבעה ילדים, למדתי הוראה בסמינר שצ'רנסקי בת"א. מורה בבי"ס יסודי בראשון לציון כבר 13 שנה. לפני 6 שנים למדתי קולנוע במכללת פרוג בב"ב ונשאבתי לעולם הקולנוע הדוקומנטרי. .

press to zoom
עוזי יהב
עוזי יהב

במאי, עורך ומפיק סרטים במסגרת חברת יהב הפקות.

press to zoom
עמית פלג
עמית פלג

מורה ומחנכת בחטיבת הביניים של בית הספר לאמנויות בתל אביב (קמפוס אריסון). אוהבת להמציא, לפתח, לכתוב, ללמוד ו-ללמד.

press to zoom
מנחם מורדוף
מנחם מורדוף

עובד באגודה להגנת הילד עם ילדים ונוער בסיכון. צלם חובב. האני מאמין שלי הוא שאפשר לעזור לכל אחד לגדול אם נאמין בו, בייחודו ובכוחותיו.

press to zoom
עדי שעיה
עדי שעיה

בעלת תואר ראשון בקולנוע ממכללת ספיר. סיימתי את התואר עם סרט גמר שכתבתי, ביימתי והפקתי והגיע למספר פסטיבלים קטנים בעולם. לאחר הלימודים עבדתי כשנה בתעשיית הטלוויזיה- בעיקר בתחום ההפקות כמתאמת הפקה, עבדתי עם צוותים שונים בתכניות טלוויזיה מוכרות, אך לא רציתי להמשיך בתחום זה מסיבות שקצרה היריעה מלהכיל. שיניתי כיוון מקצועי לתחום הטיפול\חינוך והתחלתי לעבוד במרכז חירום לנערות בפרדס חנה חנה (שם גם הכרתי את תחום 'תקשורת מקדמת') מתחילה לעבוד כרכזת מרחב בעמותת "החצר הנשית" בנתניה.

press to zoom
בורה שניטמן
בורה שניטמן

בעל נסיון עבודה רב בסביבה בינלאומית עם אוכלוסיות מגוונות מרחבי העולם. יועץ בתחום תרבות עסקית ותיירות במזרח אסיה בכלל ובסין בפרט.

press to zoom
נופר חברוני-קרונפלד
נופר חברוני-קרונפלד

"הנפש כדי לפגוש את עצמה זקוקה לנפש אחרת" תואר ראשון בקולנוע ותקשורת ממכללת ספיר. בחרתי ללמוד בתוכנית כי חיפשתי את חיבור . חיבור בין קולנוע לנפש לעבודה של רפוי. הלמודים פתחו לי עולם שלם ומרתק. , לגעת בילדים שאיבדו אמון בעולם של מבוגרים , לספר איתם את הסיפור שלהם , את נקודת המבט עלך עצמם על החיים. וברגעים האלה , כשהם מצליחים לראות את עצמם ואת האחר באור קצת אחר, יפה וחומל יותר. אין סיפוק גדול מזה . נופר מנחה קבוצות נוער מדיי שנה והשלמויות מורים בעבודה עם וידאו.

press to zoom
דוד הרשקו
דוד הרשקו

אני מזה כחמש עשרה שנה עוסק בתחום התאטרון בעיקר בבימוי והפקות ולימוד של ילדים ובני נוער. בעל תעודת הוראה בתיאטרון ובימוי של סמינר הקיבוצים

press to zoom
קיקי אלפנט
קיקי אלפנט

אמנית, השתתפה בתערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות. אמא לשלושה ילדים, בעלת תואר שני בתקשורת פוליטית באוניברסיטת תל אביב.

press to zoom
גוסטבו לויט
גוסטבו לויט

עם עלייתי לארץ בשנת 92 התחלתי מייד ללמוד במכללת תל חי, בסיום המסלול עברנו לאיזור עמק חפר ומאז אני עוסק בשני תחומים: הפקת סרטים וסדנאות קולנוע חוייתי לחברות וארגונים ולאוכלוזיות שונות. כמו גם לימדתי בכמה בתי ספר ומכללות שונות בתחום הקולנוע. אב ל-3 ילדים, גאה ושמח בחלקי לעסוק בתחום שאני אוהב.

press to zoom
נועה הירש
נועה הירש

עורכת תוכן בטלוויזיה /במאית מצלמות /תחקירנית דמויות לסרטים וסדרות דוקומנטריות .

press to zoom
יונתן ישפן
יונתן ישפן

עסקתי שנים בעיצוב, פיתוח מוצרים, ניהול מפעל, שיווק והרבה חול.עוצר לבצע שינוי מבוקר ולתרום לחברה.

press to zoom
אילנית סבג גואז
אילנית סבג גואז

אמא לשלושה, גרה בקיבוץ עברון, בעלת תואר ראשון בתקשורת וסוציולוגיה. מחנכת בתיכון "אופק" בעברון, ומנחה 'תקשורת מקדמת' לתלמידי כיתות אתגר וחינוך מיוחד במסגרת זו. הנחתה סדנת קיץ לנוער עם קושי רגשי בבית חולים נהריה, והעבירה השתלמות לצוותי חינוך בנהריה. "יש משהו בתקשורת המקדמת שפתח אצלי זווית אחרת, רחבה יותר, להסתכלות על כל נושא החינוך, כזו שמכלילה את כולם".

press to zoom
שחר עדי
שחר עדי

מורה לקולנוע בתיכונים בחיפה ובעל עסק לצילום ועריכת וידאו בשם "רגע קאט". גר ברמת ישי בעמק יזרעאל. אוהב קולנוע וצילום, ועוסק בשניהם כבר שנים רבות. מאמין מאד ביצירה ובכוחה לסייע לאנשים ללמוד על עצמם ולעבור תהליכים משמעותיים ומרגשים.

press to zoom
רוני בניסטי
רוני בניסטי

בסופן של ארבע שנות לימודי קולנוע בספיר ומגורים בשדרות החלטתי לעבור לעיר הגדולה, אבל בלב עדיין רציתי קצת שדרות אז מצאתי לי בית ביפו. אחרי שבמשך שנה עבדתי ביחד עם חברותיי על סדרת הרשת "החיד"א 6" ועבדתי בעבודות מזדמנות בתעשייה, החלטתי לממש חלום ישן של עבודה עם נוער בסיכון ולהתנדב בהפוך על הפוך. שנה הספיקה לי כדי להבין שבא לי להתעמק בתחום ואחרי הרבה חיפושים מצאתי את המית"ר בחולון- מרכז יום טיפולי לנוער בסיכון. כיום אני עובדת שם כמדריכה במשרה מלאה.

press to zoom
ליאת וולף
ליאת וולף

בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, עם התמחות בחשבון ליסודי א'-ו'. עבדה 5 שנים עם אוכלוסייה עם פיגור שכלי (ברמה בינונית עד קשה), כיום מלמדת ומחנכת כיתה בתיכון עמלני "יעד" ללקויי למידה בבת ים.

press to zoom
דוד לב ארי
דוד לב ארי

בוגר מסלול הנדסאים לקולנוע וטלוויזיה לאחר לימודי הייתי מפיק פרסומות בחברת וידאו הד וכיום מפיק פרילנס

press to zoom
מור אוברמן
מור אוברמן

סיימתי ללמוד במכללת ספיר קולנוע וטלוויזיה. במהלך השנתיים אני עובדת כתחקירנית ומלהקת בפרויקטים שונים בטלוויזיה. בשנה האחרונה עבדתי על פרויקט עמוק שקירב 2 קצוות באוכלוסיה ובמהלכו גילתי שאני רוצה לגעת באנשים יותר עמוק, לדעת גם לסגור את הפצעים ולא רק לפתוח.

press to zoom
גדי מנהיים
גדי מנהיים

תושב אלפי מנשה כ- 33 שנה,נשוי ואב לשלושה בת ושתי בנים וסב לחמישה נכדים,גימלאי צה"ל (סא"ל)בוגר אוניברסיטת בר אילן מדעי המדינה, בעל ניסיון עשיר ומומחיות בניהול משאבי אנוש וניהול פרויקטים. לפני כ- 17 שנה עשיתי הסבה להוראה לימדתי בתיכון ובחט"ב במקצועות אזרחות וסוציולוגיה. מזה כשבע שנים קצין ביקור סדיר ומנהל תכנית עיר ללא אלימות יישובית מחובר לבני הנוער ובקשר קבוע אתם.

press to zoom
חוה אמיר
חוה אמיר

נשואה + 4. עבדתי כעשר שנים בהייטק. אחר כך פתחתי גן ילדים פרטי אנתרופוסופי. עבדתי בו 13 שנה. אחר כך הייתי גננת בגן עמותה ושנה אחת עסקתי בהוראה בבית ספר.

press to zoom
הילי יצחקי
הילי יצחקי

למדתי חינוך בסמינר הקיבוצים סיימתי ב2014 עבדתי הנדל"ן ועכשיו אני עובדת בתיכון תום ולמדתי הרחבה בקולנוע ותקשורת

press to zoom
גיורא שיינגזיכט
גיורא שיינגזיכט

ניסיון בטיפול בילדים בעלי ASD (הפרעת הקשת האוטיסטית)- 16 שנים, בארץ ובחו"ל כולל הדרכת הורים, שימוש בווידאו ככלי להדרכה, מחקר ומשוב.

press to zoom
קליה טל שחר
קליה טל שחר

מורה למחשבים

press to zoom
יובל אפלבוים
יובל אפלבוים

ובד ביד רחל משנת 2007. במהלך השנים עבד כראש צוות במועדוניות של החברה הערבית והיהודית בלוד ורמלה וכיום הוא רכז הדרכה של העמותה. בעבר עבד כמדריך במרכז חירום ומדריך בפנימיית רננים- פנימיה פוסט אשפוזית. בנוסף הוא היה רכז חינוכי בפנימיית בית הנוער בתל אביב. בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. נשוי ואב לשלושה ילדים.

press to zoom
נעמה קארידי מרסיל
נעמה קארידי מרסיל

עורכת סרטים ומורה לקולנוע, עם דגש על פיתוח תסריטים והנחייה בכתיבה ועריכת וידאו. בעלת תואר שני ותעודת הוראה בתקשורת ובקולנוע. מאמינה בקולנוע ובצילום ככלי לפיתוח אישי והעצמה.

press to zoom
שוקת רג'וב
שוקת רג'וב
press to zoom
הדס אזיקירי
הדס אזיקירי

לימודי מדעי החברה והרוח באוניברסיטה הפתוחה. לימודי תעודה בעריכה קולנועית - בי"ס חשיפה .בסיום לימודי שימשתי כמתרגלת בתוכנת AVID בבי"ס חשיפה. עבדתי כחונכת חברתית בתחום בריאות הנפש וכיום מדריכה שיקומית בהוסטל לבריאות הנפש בת"א

press to zoom

ועוד בוגרים רבים וטובים מנחים 'תקשורת מקדמת' ברחבי הארץ. 

 

רוצה להצטרף לצוות המנחים שלנו?

פרטייך נקלטו בהצלחה

שם *

דוא"ל *

טלפון *

נושא

bottom of page